Już w listopadzie artystki Polka Dots Art Collective – Ewa Brzozowska i Aga Kobylińska zaprezentują swoje projekty na Targach Fast Textile w Nadarzynie. Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile to najważniejsze wydarzenie branży tekstylnej w Polsce. Podczas III edycji tego wydarzenia w dniach 17-19 listopada 2016 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo pojawią się najwięksi producenci tkanin i dodatków z Polski i z zagranicy. Ponad 250 wystawców w ciągu 3 dni.

To pierwsze takie wyjście z naszą twórczością bezpośrednio w samo centrum branży tekstylnej. Duży stres, odpowiedzialność ale i niepowtarzalna okazja, by zaprezentować się i nauczyć czegoś nowego. Na naszym stoisku pokażemy najciekawsze, dotychczas stworzone projekty. Zaprezentujemy również kilka kolekcji z możliwością ich wykupienia i chętnie porozmawiamy o różnych formach współpracy z każdym, kto będzie miał na to ochotę.

W stoisku nr 169 będzie można nie tylko spojrzeć na nasze wzory, ale również poznać nas – artystki, które za tym stoją. Dwie projektantki, dwa różne style, dwie kreatywne osobowości. Serdecznie zapraszamy!