Menu Close

Polka Dots na Fast Textile 2017

To już oficjalne – w dniach 16-18 listopada 2017 po raz drugi spotkamy się w Nadarzynie na Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile.
Czytaj dalej

Strefa Klienta: Ptasie Trele w Dresowka.pl

Nowa, wiosenno-muzyczna kolekcja Agi Kobylińskiej – Ptasie trele jest już dostępna w Dresowka.pl.
Czytaj dalej

Strefa Klienta: J’adore Paris w Dresowka.pl

W sklepie Dresowka.pl pojawiła się nowa kolekcja Ewy Brzozowskiej – J’adore Paris!
Czytaj dalej

Digital Textile – Polka Dots w prasie!

W magazynie Digital Textile – brytyjskim magazynie poświęconym w całości cyfrowemu drukowi na tkaninach – artykuł o Polka Dots. A w nim kilka słów o naszej miłości do cyfrowego druku na tkaninach, potencjale tej technologii a także ogólnych obserwacjach wyniesionych z targów Fast Textile.

Zapraszamy do lektury!

Kolekcja Greenery Chameleon Ewy Brzozowskiej

Choć za oknami biało, do naszych kolekcji zawitały wiosenne barwy. Wbrew aurze zapraszamy do eksploracji Greenery – odcieniu zieleni, ogłoszonego przez Instytut Pantone kolorem roku 2017.
Czytaj dalej

Relacja z Fast Textile 2016

Przez trzy dni Centrum Targowo-Wystawiennicze Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie na trzy dni stało się centrum tekstylnego świata. Na Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile 2016 można było obejrzeć różnego rodzaju tkaniny, misterne hafty, najnowsze maszyny, wszelkiego rodzaju akcesoria i trendy przywiezione z przeróżnych zakątków globu.
Czytaj dalej

Polka Dots na Fast Textile!

Już w listopadzie artystki Polka Dots Art Collective – Ewa Brzozowska i Aga Kobylińska zaprezentują swoje projekty na Targach Fast Textile w Nadarzynie. Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile to najważniejsze wydarzenie branży tekstylnej w Polsce. Podczas III edycji tego wydarzenia w dniach 17-19 listopada 2016 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo pojawią się najwięksi producenci tkanin i dodatków z Polski i z zagranicy. Ponad 250 wystawców w ciągu 3 dni.
Czytaj dalej

© 2019 Polka Dots. All rights reserved.